Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 12 sierpnia 2022
w Esensji w Esensjopedii

Esensjopedia


Książki (287) 

Wpisz frazę:

Filtry


Data wydania:
Gatunek:
Wydawca/dystrybutor:
Wyczyść wszystko

Sortowanie

alfabetycznie
   
po dacie
   

Opcje dodatkowe

Szukaj po wszystkich osobach powiązanych z wynikami (domyślnie tylko 'Autor' dla książek, 'Reżyser' dla filmu, etc.)
Szukaj dokładnie (pomija wyniki pasujące częściowo)
Pokaż pełne info (więcej informacji o znalezionych wynikach)

Wyników na stronie:
1 2 3 29 »

1000 lat wkurzania Francuzów  (1000 Years of Annoying the French)  –  Stephen Clarke

Data wydania: 20 marca 2013
Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński
Wydawca: Biblioteka Akustyczna, W.A.B.
ISBN: 978-83-7878-040-3
Cena: 49,90
„Francuzi nienawidzili nas, nienawidzą i już zawsze będą nienawidzić.” – powiedział Arthur Wellesley, pierwszy książę Wellington. Te słowa stały się mottem książki „1000 lat wkurzania Francuzów” (…)

Data wydania: 8 czerwca 2016
Wydawca: Biblioteka Akustyczna, W.A.B.
ISBN: 978-83-8082-029-6
Cena: 34,90
Pierwszy kryminał z Rudolfem Heinzem!
Wiosna 2007. W okolicach Centrum Olimpijskiego w Warszawie znaleziono zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Okazuje się, że ofiarami są klerycy z (…)

Data wydania: 11 października 2017
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
ISBN: 978-83-272-4674-5
Cena: 24,90
Pęka niebo i przez szczelinę wsuwa się Dłoń. Mieszkańcy Zylirii patrzą oniemiali, jak rośnie w oczach i zbliża się do miasta. Czy po to by zmieść je z powierzchni ziemi jak okruch ze stołu, czy (…)

Data wydania: 1 grudnia 2010
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
ISBN: 978-83-61445-60-9
Cena: 29,90
Dziesięcioletni Adaś Niezgódka rozpoczyna właśnie przedziwną naukę w Akademii Pana Kleksa, który poza tym, że jest nauczycielem, jest także czarodziejem i poszukiwaczem przygód. W Akademii uczą (…)

Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge  (Alfie Bloom and the Secrets of Hexbridge Castle)  –  Gabrielle Kent

Data wydania: 13 kwietnia 2016
Tłumaczenie: Janusz Maćczak
Wydawca: Biblioteka Akustyczna, Wilga
ISBN: 978-83-7878-168-4
Cena: 29,90
Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.
Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. (…)

Alfie Bloom i złodziej talizmanu  (Alfie Bloom and the Talisman Thief)  –  Gabrielle Kent

Data wydania: 26 października 2016
Tłumaczenie: Janusz Maćczak
Wydawca: Biblioteka Akustyczna, Wilga
ISBN: 978-83-8082-083-8
Cena: 29,90
Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!
Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego (…)

Data wydania: 9 października 2013
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
ISBN: 978-83-7878-089-2
Cena: 29,90
Aleks ma marzenie. Dla niego poświęcił już miłość i ustatkowane życie. Teraz w biedzie i samotności desperacko trzyma się nadziei, że pisany przez niego scenariusz przyniesie mu w końcu sławę i (…)

Alicja w Krainie Czarów  (Alice’s Adventures in Wonderland)  –  Lewis Carroll

Data wydania: 29 lipca 2015
Tłumaczenie: Krzysztof Dworak
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
ISBN: 978-83-64732-78-2
Cena: 29,90
Niezapomniana, klasyczna powieść na pograniczu snu i jawy.
Pewnego letniego dnia znudzona Alicja siedziała wraz z siostrą nad brzegiem rzeki. Zastanawiała się właśnie, czy by nie upleść (…)

Anatomia. Monotonia  (Anatomy. Monotony)  –  Edy Poppy

Data wydania: 16 sierpnia 2012
Tłumaczenie: Karolina Breś
Wydawca: Biblioteka Akustyczna, W.A.B.
ISBN: 978-83-63162-62-7
Cena: 34,90
Vår i Lou od kilku lat są małżeństwem. Ona pochodzi z niewielkiego miasteczka w Norwegii, on z południa Francji. Mieszkają w Londynie, tworząc luźny związek, liberalnie podchodząc do wierności. (…)

Ania na uniwersytecie  (Anne of the Island)  –  Lucy Maud Montgomery

Data wydania: 22 lutego 2019
Tłumaczenie: Ewa Łozińska-Małkiewicz
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
ISBN: 978-83-272-6345-2
Cena: 24,90
Ania Shirley rozpoczyna naukę na uniwersytecie w Redmond. Mimo początkowych wątpliwości i tęsknoty za dawnym życiem z Avonlea, szybko przystosowuje się do nowego otoczenia, zyskuje przyjaciół i (…)

1 2 3 29 »

Polecamy


Patronaty Esensji



Roch Urbaniak
‹Zaklinacz tygrysów›


Don Lawrence
‹Storm #10: Powrót czerwonego księcia. Maszyna von Neumanna›


Antoni Gołubiew
‹Bolesław Chrobry. Rozdroża. Część II›


Hermann Huppen
‹Jeremiah #25: Jeśli któregoś dnia ziemia...›


Maciej Parowski
‹Każdy komiks jest fantastyczny›

Z komentarzy

przeglądaj komentarze »
Copyright © 2000-2022 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.