Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 27 lutego 2024
w Esensji w Esensjopedii

Motyw graficzny - konkurs

CK „Agora”
Konkurs na motyw graficzny ART OF IMPROVISATION Creative Festival 2014. Do wygrania 1500 PLN. Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego.

CK „Agora”

Motyw graficzny - konkurs

Konkurs na motyw graficzny ART OF IMPROVISATION Creative Festival 2014. Do wygrania 1500 PLN. Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego.
Celem konkursu jest zaprojektowanie motywu graficznego ART OF IMPROVISATION – Creative Festival. Zwycięska grafika wykorzystywana będzie m.in. na plakatach, banerach, ulotkach, katalogach, reklamach prasowych i internetowych, stronie internetowej, w newsletterach itp.
Prace konkursowe należy dostarczyć do siedziby Organizatora do dnia 20 lutego 2014 r. do godz. 16:00. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 25 lutego 2014 r.
ART OF IMPROVISATION – Creative Festival to międzynarodowy, interdyscyplinarny projekt poświęcony szeroko rozumianej sztuce improwizowanej, podkreślający jej różnorodność, a przede wszystkim otwartość na zmianę i eksperymenty. Na program ART OF IMPROVISATION – Creative Festival składają się m.in.: koncerty mistrzów gatunku, przegląd i konkurs młodych improwizatorów, perfomance, projekcje filmowe, wystawa oraz integracyjne warsztaty improwizacyjne. Festiwal prezentuje niezwykłych artystów, dla których kreatywność jest podstawą twórczego rozwoju. Wyjątkowość sztuk improwizowanych w połączeniu z talentem, kreacją, wiedzą i umiejętnościami zapraszanych artystów, tworzą znaczącą wartość. Tym, co odróżnia festiwal od innych tego typu projektów jest fakt, że taką samą wagę przykłada się do prezentacji oraz promocji młodych, rozwijających się twórców, jak i uznanych artystów, stwarzając im przestrzeń do spotkania.
koniec
12 lutego 2014
Centrum Kultury „Agora”
ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław
tel. +48 71 325 14 83, 0 602 455 968

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Żywe obrazy Tetmajera – konkurs
Muzeum Krakowa

25 V 2023

Muzeum Krakowa zaprasza do udziału w konkursie „Żywe obrazy Tetmajera” organizowanym w ramach Roku Włodzimierza Tetmajera.

więcej »

Granice wolności
CK „Agora”

15 VII 2020

Konkurs graficzny.

więcej »

Nasłuchiwanie: Gościnność – konkurs na dramat radiowy

24 VI 2019

Trójka i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS ogłaszają drugą odsłonę konkursu na dramat radiowy „NASŁUCHIWANIE” – tym razem pod hasłem: „GOŚCINNOŚĆ”. Wyróżnione słuchowiska zastaną zaprezentowane na antenie Programu 3. Teksty konkursowe prosimy nadsyłać do 31 sierpnia 2019 roku.

więcej »

Polecamy

Zobacz też

Tegoż autora

CK „Agora”
— Granice wolności

CK „Agora”
— Kapelusz za sto tysięcy

CK „Agora”
— Samotność we Wrocławiu

CK „Agora”
— Dokładamy do pieca we Wrocławiu

CK „Agora”
— Wolność jest sztuką

CK „Agora”
— Get The Cat we Wrocławiu

CK „Agora”
— Opowieści tkaczy kanw we Wrocławiu

CK „Agora”
— Nabór monodramów na 16. Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich FeTA

CK „Agora”
— Wypiekane piękno we Wrocławiu

CK „Agora”
— Brasilitis we Wrocławiu

W trakcie

zobacz na mapie »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.