Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 13 kwietnia 2024
w Esensji w Esensjopedii

Zdrajca (Traitor)

Geraint Jones
‹Zdrajca›

WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
TytułZdrajca
Tytuł oryginalnyTraitor
Data wydania27 września 2022
Autor
PrzekładMirosław P. Jabłoński
Wydawca Rebis
CyklKruk i orzeł, Krwawy las
ISBN978-83-8188-591-1
Format384s. 132×202mm
Cena44,90
Gatunekhistoryczna
Zobacz w
Wyszukaj wMadBooks.pl
Wyszukaj wSelkar.pl
Wyszukaj wSkąpiec.pl
Wyszukaj / Kup
Geraint Jones
Opis wydawcy
Powieść łącząca emocje „Gladiatora” Ridleya Scotta z autentyzmem „Plutonu” OliveraStone’a.
Za Rzym, za towarzyszy broni!
Nie można odwrócić się od Rzymu.
W górach Panonii Rzymianie krwawo tłumią rebelię. Corvus jest chorążym swojego legionu, który dźwiga na sobie główny ciężar walki. Okrywa się sławą, lecz traci jednego towarzysza za drugim. Zdradza go też najlepszy przyjaciel, co wstrząsa nim do głębi. Mając dość konfliktu, Corvus dezerteruje z legionów i wraca do domu.
Nie ma jednak ucieczki ani przed Rzymem, ani przed jego zemstą. Corvus pragnął prostego życia, ale kiedy dochodzi do kolejnej tragedii, zostaje ponownie wciągnięty w okrutną wojnę. I tym razem nie będzie walczył po stronie Rzymu…
Kontynuacja losów Corvusa opisanych w „Legionie”.
Kolejna fascynująca żołnierska opowieść Gerainta Jonesa, idealna dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a, Conna Igguldena i Anthony’ego Richesa, realistyczna historia o filmowym tempie akcji.
Inne wydania

Utwory powiązane
Książki      




Oceń lub dodaj do Koszyka w

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Copyright © 2000-2024 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.