dzisiaj: 18 czerwca 2024
w Esensji w Google

Komentarze

Magazyn CCXXXVI

Podręcznik

Kulturowskaz MadBooks Skapiec.pl

Nowości

komiksowe

więcej »

growe

więcej »

muzyczne

więcej »

Zapowiedzi

komiksowe

więcej »

growe

więcej »

Komentarze


Komentarze do: Wszystkie Obiektów Tekstów
z działu: Wszystkie Twórczość Książki Film Komiksy Gry Varia Muzyka
1 2 3 10 »


Village Talkies, 28-02-2024 18:14:
Great information!!! Thanks for your wonderful informative blog.
Village Talkies a top quality professional Corporate Video Production Company in Bangalore and also best explainer video company in Bangalore & 3d, 2d animation video makers in Bangalore , Chennai, India & Maryland, Baltimore, provides Corporate & Brand films, Promotional, Marketing videos & Training videos , Product demo videos , Product video explainers, 2d, 3d Animation, Motion graphics, Whiteboard Employee videos and more for all start-ups, industries and corporate companies. From scripting to corporate, explainer & 3d, 2d animation video production , our solutions are customized to your budget, timeline and to meet the company goals and objectives.


Kaldekor.pl, 01-10-2023 17:48:
W odniesieniu do rozwijającej się mody męskiej, chciałabym podkreślić znaczenie dodatków i małych elementów wykończenia, które często bywają niedoceniane, ale mają wpływ na całość stylizacji. Skórzane paski czy mankiety mogą odmienić podstawową stylizację, dodając jej elegancji czy też casualowego charakteru. Zresztą, taka dbałość o detale ma swoje odzwierciedlenie również w aranżacji wnętrz, gdzie np. klasyczny stół może nabrać zupełnie innego wyglądu dzięki dobrze dobranym krzesłom czy oświetleniu. Jeśli mówimy o minimalizmie w modzie męskiej, warto również zwrócić uwagę na ekologiczne elementy. Wybierając ubrania wykonane z naturalnych materiałów, nie tylko zyskujemy na jakości, ale również działamy w myśl zasad zrównoważonego rozwoju. To trochę jak z wyborem mebli do wnętrz w stylu skandynawskim, gdzie prostota idzie w parze z funkcjonalnością i dbałością o środowisko. Odnosząc się do jeansów, warto wspomnieć o możliwości ich customizacji. Niewielkie zmiany, takie jak dodanie naszywek czy przeszycia, mogą sprawić, że podstawowy element garderoby nabierze indywidualnego charakteru. W przypadku aranżacji wnętrza, podobny efekt można osiągnąć zmieniając np. uchwyty w meblach kuchennych lub dodając oryginalne oświetlenie. Co do neonowych kolorów, zgodzę się, że są one doskonałym sposobem na wyrażenie siebie. Ale warto pamiętać, że neon dobrze komponuje się z neutralnymi barwami, balansując i nie przytłaczając stylizacji. To zasada, którą można zastosować również w aranżacji wnętrz, gdzie jaskrawe kolory najlepiej prezentują się na tle stonowanych odcieni. Ogólnie rzecz biorąc, moda męska idzie w kierunku różnorodności i wyrazistości, a zastosowane w niej rozwiązania często można przenieść do świata aranżacji wnętrz, co tylko potwierdza uniwersalność dobrego designu.
Pozdrawiam,
https://kaldekor.pl

"Esensja" LEGO reklamuje... Czyli chyba jest ono już postrzegane jako istotny element tzw. geekosfery (i jak najsłuszniej).

freynir, 17-06-2023 15:32:
Zła kategoria- powinno być Gry lub Varia, bo już hie wspomnę o tym, że to r…

Gratulacje!


Sebastian, 10-10-2020 14:37:
Jeżeli nowa szata Esensji miałaby przypominać nową szatę FB, to...

Beatrycze, 10-10-2020 01:31:
Ja, przyznam, szczerze, jestem do niej przyzwyczajona.
Mój luby mówi, że on też woli stare strony, a nie te nowe, chodzące na Java scripcie, który nie zawsze funkcjonuje poprawnie, i żrące masę pamięci, choć mówi też, że nowe się lepiej wyświetlają na smartfonach i tabletach.
Fakt faktem, co jakiś czas powraca temat nowego layoutu, ale niestety to by kosztowało sporo, a o ile wciąż wielu z nas chętnie pisze hobbystycznie artykuły, poprawia je i stawia, czy uzupełnia bazę, tak raczej nie pukają do naszych drzwi programiści-wolontariusze.

El Lagarto, 09-10-2020 22:50:
Gratulacje!
A szata jest OK, lubię to.
to chyba nie czytali... Zresztą, nie ma co się dziwić - szata graficzna z późnych lat '90 XX wieku.

Pluskwiak, 05-10-2020 12:44:
Kongratulacje!

Hmm przysiągłbym, że założyciel Awaken Realms ma na imię Marcin a nie Maciej...

Esensję wyróżniono nie za pisanie o markach, tylko o całej branży. Proszę czytać ze zrozumieniem.
--- Prezentując wyniki w kategorii „wydawnictwa książkowe" wymieniono media, które w roku 2019 najczęściej pisały o tej branży. Miło nam poinformować, że magazyn Esensja zajął tym razem drugie miejsce w grupie portali internetowych. ---
Czyli co? Pięć wymienionych niżej wydawnictw zostało wyróżnionych jako marki, a "Esensję" wspomniano jako drugi spośród portali najczęściej te marki opisujący? I to uznajecie za sukces? Czy może jednak ktoś bezmyślnie zredagował notkę?


freynir, 14-04-2019 13:02:
Nominacja do Węży 2020 gwarantowana.
Aż dziwne, że nikt nie wrzucił odnośnika na głównej stronie Esensji.


Klinkier, 05-04-2018 15:26:
>2018
>wreszcie oficjalnie udało się nam uruchomić layout mobilny
;D

Nagrody przyznane w taki sposób, aby nikt nie miał wątpliwości, że kapituła wyznaje "słuszne" i "postępowe" wartości - patrz nagroda dla słabiutkich, tanich prowokacji w stylu "Klątwy" i "Inwazji".

freynir, 14-08-2017 17:14:
@Misiek- i o to chodzi. Te nagrody nie mają na celu wyróżnienia twórców. One mają zwrócić twoją uwagę na utwory, które mógłbyś pominąć w natłoku zdarzeń.
PS- redakcja proszona o edycję- do Legend Polskich można wstawić przynajmniej 2 linki- jeden do recenzji na stronie Esensji, drugi bezpośrednio do filmu.

Misiek, 13-08-2017 21:29:
Jedna nagroda była głupia, druga też. Nie ma co się dziwić, znająć tego co to organizuje


Weronika, 08-06-2017 22:33:
Jako wielka fanka teatru – bardzo czekałam na ten spektakl! Polecam wszystkim, aby kupowali bilety w przyszłym sezonie artystycznym i przyjeżdżali do Krakowa, bo naprawdę warto :)

Milena, 08-06-2017 10:10:
Przyjechaliśmy z mężem na ten spektakl specjalnie z Białegostoku. Stwierdziliśmy, że zrobimy sobie urlop w Krakowie, a dodatkową atrakcją miały być wypad do teatru. Dziś kończą się nasze krótkie wakacje, ale wracamy z nich nauczeni nowych wrażeń i emocji. Spektakl na długo zostanie w naszej pamięci, był świetny.

1 2 3 10 »

Polecamy

Śrubełek? Głowadzik?

Niedzielny krytyk komiksów:

Śrubełek? Głowadzik?
— Marcin Osuch

Można się nią ogolić!
— Marcin Osuch

Z których Jolskych?
— Marcin Osuch

Odbiło mi się trzy razy
— Marcin Osuch

Coś łysego bym ozłocił
— Marcin Osuch

Copyright © 2000-2024 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.