Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 5 maja 2024
w Esensji w Esensjopedii

Napisz recenzję i zgarnij płyty od Morr Music!

Esensja.pl
Esensja.pl
„Esensja” oraz Morr Music zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na recenzję muzyczną. Do zdobycia płyty ufundowane przez berliński label.

Esensja

Napisz recenzję i zgarnij płyty od Morr Music!

„Esensja” oraz Morr Music zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na recenzję muzyczną. Do zdobycia płyty ufundowane przez berliński label.
rys. Maciek Ficner
rys. Maciek Ficner
Żeby ujrzeć swój artykuł na łamach naszego magazynu i powalczyć o krążki takich artystów jak Sóley czy Sin Fang należy napisać recenzję poznanej w ostatnim czasie płyty (interesują nas przede wszystkim bieżące wydawnictwa, których jeszcze w „Esensji” nie omawialiśmy) i dostarczyć do nas tekst do 31 stycznia 2012 roku. Oczywiście musi on spełniać techniczne wymogi i być najzwyczajniej dobry – jeśli przypadnie nam do gustu, zostanie wkrótce opublikowany, a po upłynięciu terminu nadsyłania prac najlepszym autorom rozdamy nagrody.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania wyróżnień w sytuacji, gdy poziom tekstów nie będzie satysfakcjonujący.
Przypominamy, że ostateczny termin na nadsyłanie tekstów to 31 stycznia 2012. Powinny one być kierowane na adres muzyka@redakcja.esensja.pl. Nie ma żadnego limitu na ilość nadesłanych recenzji.
Zapraszamy również do odwiedzin oficjalnej strony naszego partnera – www.morrmusic.com, gdzie można sprawdzić jakich innych płyt można spodziewać się wśród przygotowanych nagród, oraz jego profilu na facebooku. Czytelników i potencjalnych autorów zachęcamy do zapoznania się z recenzjami albumów wydawanych przez artystów ze stajni Morr Music, wśród nich choćby: Sóley, Butcher The Bar, FM Belfast czy Seabear.
koniec
18 grudnia 2011

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Non omnis moriar: Siła jazzowych orkiestr
Sebastian Chosiński

4 V 2024

Muzyczna archeologia? Jak najbardziej. Ale w pełni uzasadniona. W myśl Horacjańskiej sentencji: „Nie wszystek umrę” chcemy w naszym cyklu przypominać Wam godne ocalenia płyty sprzed lat. Albumy, które dawno już pokrył kurz, a ich autorów pamięć ludzka nierzadko wymazała ze swoich zasobów. Dzisiaj longplay z serii Supraphonu „Interjazz” z nagraniu dwóch czechosłowackich orkiestry pod dyrekcją Jana Ptaszyna Wróblewskiego i Gustava Broma.

więcej »

Nie taki krautrock straszny: Eins, zwei, drei, vier, fünf…
Sebastian Chosiński

29 IV 2024

Wydawana od trzech lat seria koncertów Can z lat 70. ubiegłego wieku to wielka gratka dla wielbicieli krautrocka. Przed niemal trzema miesiącami ukazał się w niej album czwarty, zawierający koncert z paryskiej Olympii z maja 1973 roku. To jeden z ostatnich występów z wokalistą Damo Suzukim w składzie.

więcej »

Non omnis moriar: Brom w wersji fusion
Sebastian Chosiński

27 IV 2024

Muzyczna archeologia? Jak najbardziej. Ale w pełni uzasadniona. W myśl Horacjańskiej sentencji: „Nie wszystek umrę” chcemy w naszym cyklu przypominać Wam godne ocalenia płyty sprzed lat. Albumy, które dawno już pokrył kurz, a ich autorów pamięć ludzka nierzadko wymazała ze swoich zasobów. Dzisiaj najbardziej jazzrockowy longplay czechosłowackiej Orkiestry Gustava Broma.

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.