Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 6 czerwca 2023
w Esensji w Esensjopedii

Wypiekane piękno we Wrocławiu

CK „Agora”
Wystawa jest okazją do obejrzenia dokonań twórczych uczestników autorskich pracowni CK AGORA. Wśród nich są zarówno osoby od lat tworzące w technikach szkła i ceramiki, jak i te, które dołączyły do pracowni rok temu. Niebanalne i inspirujące prace powstają pod czujnym okiem wrocławskich artystów. Opieka kuratorska: Bożena Czok.

CK „Agora”

Wypiekane piękno we Wrocławiu

Wystawa jest okazją do obejrzenia dokonań twórczych uczestników autorskich pracowni CK AGORA. Wśród nich są zarówno osoby od lat tworzące w technikach szkła i ceramiki, jak i te, które dołączyły do pracowni rok temu. Niebanalne i inspirujące prace powstają pod czujnym okiem wrocławskich artystów. Opieka kuratorska: Bożena Czok.
W pracowni ceramiki powstają m.in. naczynia ceramiczne lepione z wałeczków, toczone na kole garncarskim, odciskane z form, mozaiki ceramiczne, malarstwo na kaflach, płaskorzeźby, angoby, rzeźby;
prowadzący: Łukasz Karkoszka – asystent w pracowni Technik i Technologii Ceramicznych na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej ASP
zajęcia: wtorki, 17:00-19:00, 19:00 – 21:00
zapisy: lukarkoszka@wp.pl
W pracowni szkła realizowane są prace z zakresu m.in.: obrazówszklanych, rzeźb fusingowych czy witraży;
prowadząca: Maria Kulesza – absolwentka wrocławskiej ASP, autorka unikatowych statuetek, m.in. na Przegląd Piosenki Aktorskiej, Pióra Fredry oraz Harmonia Viva.
zajęcia: czwartki, 17:00-19:00, 19:00 – 21:00
zapisy: mary_q@wp.pl
W pracowni biżuterii artystycznej wykonywane są m.in.: komplety biżuterii ze szkła fusingowego, biżuteria skórzana z elementami fusingu, bransoletki z mozaiki, szklane breloki do kluczy, kolie z kwiatów;
prowadząca: Bożena Dwornik – Czok, absolwentka wrocławskiej ASP, zajmuje się projektowaniem i tworzeniem biżuterii łącząc różne materiały, z wykorzystaniem technik jubilerskich.
zajęcia: poniedziałki, 18:00-20:00
zapisy: boza1968@o2.pl
WYPIEKANE PIĘKNO
Wystawa pracowni autorskich CK AGORA – ceramika, biżuteria artystyczna, szkło
wernisaż: 04.09.2014 / godz. 18:00
wystawa do 3.10.2014 / 9:00-17:00
wstęp wolny
koniec
30 sierpnia 2014
Centrum Kultury „Agora”
ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław
tel. +48 71 325 14 83, 0 602 455 968

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Od: 2014-09-04 18:00
Do: 2014-10-03
CK „Agora”, Wrocław, Serbska 5a

Najnowsze

Copernicon 2021: spotkajmy się w Wirtualnym Toruniu!

5 VIII 2021

W tym roku Copernicon odbędzie się wyjątkowo w cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Umożliwia ona uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami.

więcej »
Marzena Matuszewska, Discs - Notes from Life II

Polskie szkło artystyczne na Art Market Budapest
Polish Modern Glass Art

3 XI 2020

Zapraszamy na wirtualną wystawę szkła artystycznego Polish Modern Glass Art, która prezentowana jest online w ramach targów sztuki Art Market Budapest – największych targów w tej części Europy.

więcej »

Top Marka 2019 - Sukces Esensji!
Esensja

2 XI 2019

Esensja znalazła się na drugim miejscu piszących o książkach portali internetowych w kraju!

więcej »

Polecamy

Zobacz też

Tegoż autora

CK „Agora”
— Granice wolności

CK „Agora”
— Kapelusz za sto tysięcy

CK „Agora”
— Samotność we Wrocławiu

CK „Agora”
— Dokładamy do pieca we Wrocławiu

CK „Agora”
— Wolność jest sztuką

CK „Agora”
— Get The Cat we Wrocławiu

CK „Agora”
— Opowieści tkaczy kanw we Wrocławiu

CK „Agora”
— Nabór monodramów na 16. Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich FeTA

CK „Agora”
— Brasilitis we Wrocławiu

CK „Agora”
— W żywiole improwizacji - konkurs

Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.