Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 27 kwietnia 2024
w Esensji w Esensjopedii

Plakat „Gry Endera”

Esensja.pl
Esensja.pl
Dzisiejszy festiwal zwiastunów, plakatów i zdjęć trwa – przyszła kolej na pierwszy plakat ekranizacji powieści Orsona Scotta Carda.

Plakat „Gry Endera”

Dzisiejszy festiwal zwiastunów, plakatów i zdjęć trwa – przyszła kolej na pierwszy plakat ekranizacji powieści Orsona Scotta Carda.
Premiera filmu Gavina Hooda zapowiedziana jest na 8 listopada. Zobaczymy w nim między innymi Asę Butterfielda, Hailee Steinfeld, Harrisona Forda i Bena Kingsleya.

koniec
25 marca 2013

Komentarze

25 III 2013   19:06:39

Nie należy oceniać filmu po plakacie, ale jak na niego patrzę to jeszcze mocniej czuję, że ajw got e bed filing ebałt dys

25 III 2013   20:32:50

Gra Endera to jedna z tych książek, które otwieram na chwilę, by odświeżyć sobie jedną scenę, nie wiadomo kiedy przewracam ostatnią kartkę i zaczynam czytać od początku, bo w sumie czemu nie... Plakat nie zachęca, ale mam nadzieję, że to tylko słabe dobrego początki.

25 III 2013   21:37:51

Plakat jest straszny...

26 III 2013   09:01:04

Ile bohater miał lat w książce, jedenaście? Bo tu ma chyba o jakieś dziesięć więcej...

26 III 2013   09:52:14

Plakat pasowałby do Trona.

Ale ogólnie nie jest zły, bohater jest należycie chudy i nie sprawia wrażenia nazbyt wydorosłego (może wydaje się taki, bo drzwi/okno przed nim są dopasowane do wielkości młodych nastolatków, nie dorosłych?).

Ale ogólnie podzielam odczuwane przez Endera Bendera bed filing.

I śmieszy mnie bełkotliwe 'worldwide motion picture event'. Od samego początku walą z grubej, bombastycznej rury.

26 III 2013   11:55:45

Tak zbiorczo komentarz do wcześniejszych komentarzy – plakat jako taki nie jest zły (ale może wszystko wydaje mi się śliczne po wczorajszym „pęczku ninji” zaserwowanym nam przez marketing „Wolverine’a”), tylko wciąż nie mogę zgadnąć co robi planeta w sali bojowej (te wiszące ośmiościany sugerują że to wejście do sali…)
O tym, że w filmie bohaterowie będą starsi niż w książce było wiadomo praktycznie od początku prac nad scenariuszem, ale te „10 lat więcej” to przesada. Aktorzy grający uczniów Szkoły Bojowej mają od 14 (Groszek) do 19 lat (Bozo). Ender ma 16, Petra – 17. Przy czym po pierwsze liczyłam według lat (jak któryś ma urodziny w grudniu to podczas zdjęć miał oficjalnie rok mniej); po drugie standardem jest że aktorzy grają bohaterów młodszych od siebie.
Po tej obronie „Gry Endera” muszę przyznać że ze względu na reżysera też mam mieszane odczucia, ale może Gavin H. nie zarżnie kolejnego filmu.

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Czy zawód programisty to wciąż przyszłościowa profesja?

26 IV 2024

Od kilku lat w branży IT dało się zaobserwować pewien zastój w zapotrzebowaniu na informatyków i programistów. Wśród osób kształcących się w tym właśnie kierunku spowodowało to niemałą panikę. Czy jest się czego obawiać?

więcej »

Promocja: Przebarwienia na twarzy - jak sobie z nimi radzić?

19 IV 2024

Przebarwienia na twarzy mogą mieć naprawdę różne pochodzenie. Mogą być wynikiem zarówno działania słońca, jak i zmian hormonalnych, stanów zapalnych, a także niewłaściwej pielęgnacji skóry. Zobacz jak sobie radzić z przebarwieniami.

więcej »

Promocja: Z ekranu komputera na dywan – najlepsze LEGO dla graczy

11 IV 2024

W świecie pełnym ekscytujących gier komputerowych LEGO wkracza na scenę, oferując szeroki wybór zestawów, które przenoszą ulubione światy wirtualne prosto na dywan w pokoju malucha. Dla fanów gier, zarówno młodych, jak i tych bardziej dojrzałych, LEGO stworzyło zestawy, które zapewniają godziny wspaniałej zabawy. Jakie jest najlepsze LEGO dla graczy? Wybierz je wspólnie z nami!

więcej »

Polecamy

Knajpa na szybciutko

Z filmu wyjęte:

Knajpa na szybciutko
— Jarosław Loretz

Bo biblioteka była zamknięta
— Jarosław Loretz

Wilkołaki wciąż modne
— Jarosław Loretz

Precyzja z dawnych wieków
— Jarosław Loretz

Migrujące polskie płynne złoto
— Jarosław Loretz

Eksport w kierunku nieoczywistym
— Jarosław Loretz

Eksport niejedno ma imię
— Jarosław Loretz

Polski hit eksportowy – kontynuacja
— Jarosław Loretz

Polski hit eksportowy
— Jarosław Loretz

Zemsty szpon
— Jarosław Loretz

Zobacz też

Tegoż twórcy

Esensja ogląda: Maj 2014 (1)
— Jarosław Loretz, Agnieszka Szady

Rosomaku, naostrz pazury!
— Jakub Gałka

Kino moralnego spokoju
— Urszula Lipińska

Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.