Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 6 maja 2024
w Esensji w Esensjopedii
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup

Serialomaniak.pl: Premiery i powroty seriali – luty 2018

Esensja.pl
Esensja.pl
« 1 2 3

Kira Leśków

Serialomaniak.pl: Premiery i powroty seriali – luty 2018

WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Nowość, premiera 26 lutego, TBS
W 2010 roku youtuber Olan Rogers stworzył krótką animację „Gary Space”, której kontynuację w formie pilota i ze zmienionym tytułem „Final Space” zrobił w 2016 roku. Tym projektem zdobył zainteresowanie przedstawicieli stacji TBS i Conana O’Briena, którzy postanowili dać tej animacji nowe życie i przenieśli ją na mały ekran. „Final Space” opowiada historię astronauty Gary’ego, który wraz ze swoim, na pierwszy rzut oka niepozornym, przyjacielem – Mooncake’iem – wyrusza w poszukiwaniu końca wszechświata.
Twórca Olan Rogers będzie nadal dubbingował głównego bohatera, jednak innym postaciom głosu udzielać będą: królowa sci-fi – Gina Torres, aktor komediowy, znany przede wszystkim z „Saturday Night Live” – Fred Armisen czy Dziesiąty Doktor – David Tennant.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Nowość, premiera 26 lutego, NBC
Po sukcesie „Desperate Housewives” NBC wraca z serialem opowiadającym o trzech kobietach z przedmieść, które – zmęczone monotonią – chcą odmienić swoje życie. Wpadają w jedne tarapaty za drugimi, a napad, którego dokonały, to tylko wierzchołek problemów. W głównych rolach Mae Witham, Christina Hendricks oraz Marietta Sangai Sirleaf. Warto dodać, że scenarzystką, producentką i pomysłodawczynią „Good Girls” jest Jenna Bans, odpowiedzialna za gospodynie z Wisteria Lane. Czy to zagwarantuje serialowi sukces? Zobaczymy.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Nowość, premiera 26 lutego, CBS
Nadchodzący sitcom stacji CBS został oparty na bestsellerze autorstwa A.J. Jacobsa „The Year of Living Biblically”. Serial opowiada o krytyku filmowym, Chipie Currym, który jest szczęśliwym mężem, oczekującym narodzin pierwszego dziecka. Po śmierci przyjaciela, główny bohater postanawia odmienić swoje życie i zacząć postępować zgodnie z zasadami biblijnymi. W rolach głównych Jay R. Ferguson, Lindsey Kraft i David Krumholtz. Jednym z producentów sitcomu jest znany z „The Big Bang Theory” Johnny Galecki.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Premiera 4. sezonu 26 lutego w stacji The CW
Mimo niezbyt wysokiej oglądalności stacja The CW zamówiła już 4. sezon tego serialu. Produkcja opowiada o losach Olivii Moore, studentki medycyny, która z powodu niefortunnego wypadku na imprezie stała się zombie. Nie jest to jednak sztampowy serial o nieumarłych potworach. Olivia, regularnie jedząc mózgi, jest w stanie zachować kontrolę nad sobą i funkcjonować prawie normalnie. Dzięki pracy w kostnicy ma nieograniczony dostęp do pożywienia. Istnieje jednak pewien haczyk: zjadając czyjś mózg, Liv przechwytuje cudze wspomnienia i nabiera tych samych umiejętności co zmarli, co okazuje się niezwykle przydatne w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Premiera 3. sezonu 26 lutego w stacji Lifetime
Historia skupia się na Rachel – młodej producentce programu randkowego „Everlasting”, której zadaniem jest manipulowanie uczestnikami. Wszystko po to, by uzyskać dramaty i problemy, które zwiększą oglądalność. Tu nic nie dzieje się tak, jak powinno, a prawdziwym uczuciom nie jest łatwo przetrwać. W nadchodzącym sezonie ekipa programu stanie przed groźbą anulowania produkcji i będzie musiała poradzić sobie z najnowszą uczestniczką programu, która chce ustalać własne zasady i nie ufa twórcom.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Nowość, premiera 27 lutego, USA Network
Niezwykle interesującą propozycję ma dla nas w lutym USA Network. „Unsolved: The Murders of Tupac and The Notorious B.I.G” to produkcja true crime, która opowie o okolicznościach śmierci dwójki amerykańskich raperów. Po tym, jak w 1997 roku zamordowany zostaje Notorious B.I.G, śledczy dochodzą do wniosku, że za zbrodnię odpowiadać może ta sama osoba, która rok wcześniej pozbawiła życia Tupaca Shakura. Za kamerą produkcji stanął reżyser „American Crime Story”, Anthony Hemingway, a w role Tupaca i Biggiego wcielili się odpowiednio Marcc Rose i Wavyy Jonez.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
Nowość, premiera 28 lutego, Hulu
Miniserial „The Looming Tower” został oparty na powieści o tym samym tytule, napisanej przez Lawrenca Wrighta. Produkcja skupia się na rywalizacji pomiędzy FBI i CIA, która mogła doprowadzić do tragedii 11 września i wojny w Iraku. Serial zgłębia początki Al-Kaidy i zagrożenie, jakim był Osama Bin Laden dla Ameryki. Kontrowersyjnym dziełem zajęli się nominowani do licznych nagród: scenarzysta – Dan Futterman i reżyser – Alex Gibney. W rolach głównych zobaczymy Jeffa Danielsa, Billa Campa i Sullivana Jonesa.
WASZ EKSTRAKT:
0,0 % 
Zaloguj, aby ocenić
Wyszukaj / Kup
powrót sezonu 2. po midsezonowej przerwie 28 lutego w stacji ABC
„Designated Survivor” opowiada o Tomie Kirkmanie, polityku, który obejmuje główny urząd w Stanach Zjednoczonych zaraz po tym, jak cały Kapitol wraz z wówczas panującym prezydentem został wysadzony w powietrze. Miał zająć to miejsce na chwilę, okazuje się jednak, że trochę się na fotelu głowy państwa rozgościł. W pierwszym sezonie musiał jednocześnie prowadzić śledztwo w sprawie tragedii i trzymać pieczę nad pogrążonym w żałobie państwem. W drugim sezonie Tom Kirkman zmaga się nie tylko z odpowiedzialnością związaną z piastowanym stanowiskiem, musi również stawić czoło problemom rodzinnym.
• • •
Artykuł został przygotowany dla Esensja.pl przez serwis Serialomaniak.pl.
koniec
« 1 2 3
30 stycznia 2018

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

„Kobra” i inne zbrodnie: Rosjan – nawet zdrajców – zabijać nie można
Sebastian Chosiński

30 IV 2024

Opowiadanie Jerzego Gierałtowskiego „Wakacje kata” ukazało się w 1970 roku. Niemal natychmiast sięgnął po nie Zygmunt Hübner, pisząc na jego podstawie scenariusz i realizując spektakl telewizyjny dla „Sceny Współczesnej”. Spektakl, który – mimo świetnych kreacji Daniela Olbrychskiego, Romana Wilhelmiego i Aleksandra Sewruka – natychmiast po nagraniu trafił do archiwum i przeleżał w nim ponad dwie dekady, do lipca 1991 roku.

więcej »

Z filmu wyjęte: Android starszej daty
Jarosław Loretz

29 IV 2024

Kości pamięci, silikonowe powłoki, sztuczna krew – już dawno temu twórcy filmowi przyzwyczaili nas do takiego wizerunku androida. Początki jednak były dość siermiężne.

więcej »

„Kobra” i inne zbrodnie: Za rok, za dzień, za chwilę…
Sebastian Chosiński

23 IV 2024

Gdy w lutym 1967 roku Teatr Sensacji wyemitował „Cichą przystań” – ostatni odcinek „Stawki większej niż życie” – widzowie mieli prawo poczuć się osieroceni przez Hansa Klossa. Bohater, który towarzyszył im od dwóch lat, miał zniknąć z ekranów. Na szczęście nie na długo. Telewizja Polska miała już bowiem w planach powstanie serialu, na którego premierę trzeba było jednak poczekać do października 1968 roku.

więcej »

Polecamy

Android starszej daty

Z filmu wyjęte:

Android starszej daty
— Jarosław Loretz

Knajpa na szybciutko
— Jarosław Loretz

Bo biblioteka była zamknięta
— Jarosław Loretz

Wilkołaki wciąż modne
— Jarosław Loretz

Precyzja z dawnych wieków
— Jarosław Loretz

Migrujące polskie płynne złoto
— Jarosław Loretz

Eksport w kierunku nieoczywistym
— Jarosław Loretz

Eksport niejedno ma imię
— Jarosław Loretz

Polski hit eksportowy – kontynuacja
— Jarosław Loretz

Polski hit eksportowy
— Jarosław Loretz

Zobacz też

Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.